objednavky@ncure.cz

Volejte NONSTOP:

+420 739 691 601

Podporuje mojeID

Jak nCure funguje
Jak med fit funguje

med fit

med fit je přenosný, k použití pro samostatné ošetřování, domácí zdravotnický prostředek pro léčení plísňové infekce nehtů (onychomykózy). Počáteční příznaky houbové infekce nehtu je změna barvy nehtové ploténky a jeho tloušťka. Jak nemoc postupuje, objeví se další tělesné příznaky, což vede nejen ke špatnému estetickému vzhledu, ale i k fyzické bolesti. nCure v sobě spojuje dva typy záření: low-level laser pulzní záření a viditelné modré světlo. Prostřednictvím synergického efektu, který se zaměřuje na semena plísní pod nehtem se symptomy spojené s plísňovou infekcí nehtů odstraní a vyléčí. Léčba nCure je efektivní, bezbolestná, neinvazivní, bezpečná a schválena pro použití v domácnosti.

med fit využívá laserovou terapii nízké úrovně, která kombinuje pulzní laserové záření a modré světlo a energii, která byla nalezena pro ovlivňování nehtové houby co nejefektivnějším způsobem.


Krátké laserové impulsy pronikají hluboko do tkání, zatímco ve stejnou dobu modré světlo ošetřuje vnější povrch nehtu.
nCure zajišťuje zrychlení růstu zdravých nehtových buněk v ošetřované ploše, spolu s destrukcí houby.
Použití modrého světla při léčbě nehtů je důležité, aby se zabránilo budoucí infekci tím, že ničí buňky s houbou nacházející se na vnějším povrchu nehtu. 
Je velmi důležité, aby byl přístroj
používán každý den.

Jaké jsou výhody med fit ve srovnání s jinou léčbou?


Léčba je velmi jednoduchá! S med fit dostanete rychlé výsledky, jistotu vyléčení, nízkou cenu a můžete jej použít v soukromí domova.

Kdy mohu vidět výsledky?

Významných výsledků dosáhnete již v krátké době a to ve 4. týdnu používání!
Samozřejmě záleží na závažnosti plísňové infekce, ale jakmile váš infikovaný nehet dostane denní ošetření - budete mít čisté, estetické a krásné nehty!


Mohu kombinovat med fit s jinou léčbou?


Samotný med fit bude poskytovat úžasné výsledky, ale můžete kombinovat s dalšími doplňky.


Je bezpečný přenos zařízení mezi jednotlivými nehty a osobami?


Můžete přendavat zařízení z jednoho infikovaného nehtu či osoby na další bez obav.
Modré světlo zničí veškeré přenositelné bakteie.

Jak dlouho trvá léčba?


Léčba jediného nehtu trvá 7 minut. Není třeba se dívat na hodiny, přístroj je vyroben tak, aby se automaticky vypl v 7. minutě.


Kolikrát mám použít přístroj pro dosažení nejlepších výsledků?


Doporučuje se používat na denní bázi, pro dosažení nejlepších výsledků, můžete použít i 3x denně - ráno, v poledne a večer.

OGEyM2N